Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Příprava jízdních řádů železniční osobní dopravy na období 2019/2020

Příprava jízdních řádů železniční osobní dopravy na období 2019/2020Občané mohou připomínkovat návrh nových jízdních řádů na železnici pro období 2019/2020. Správa železniční dopravní cesty je zveřejnila 10. června. Návrh je možné najít zde pod článkem nebo na webu krajského koordinátora dopravy KIDSOK v sekci Jízdní řády. ( https://www.kidsok.cz/jizdni-br-rady/pripominkovani-jizdnich-radu/ )

Připomínky je možné zaslat prostřednictvím datové schránky KIDSOK, p. o., do 12. 7. 2019 ( www.kidsok.cz/kontaktni-informace/ ).

Vždy je nutné uvést, z jakého důvodu vznášíte požadavek na úpravu navrhované časové polohy nebo zavedení spoje, např. odvoz ze zaměstnání – je třeba konkrétně uvést místo nebo firmu, pracovní dobu, nejlépe i počet dojíždějících a další náležitosti, které se vztahují k případným požadovaným úpravám. V případě zajištění návaznosti na veřejnou linkovou dopravu je třeba uvést číslo linky a spoje a požadovaný čas.

Návrh jízdních řádů pro příští období je především pracovním materiálem, který na základě připomínek a podnětů ještě čekají úpravy. 


Vyhledat v textu

13. 11. Tibor

Zítra: Sáva

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

289045