Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 9.6.2017

Hlášení MR 9.6.2017V krajském kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže se v kategorii L4 umístily tyto hasičky: 1. místo Vendula Dostálová, 2. místo Jitka Hrabalová, 3. místo Dominika Švecová.

Vítězka krajského kola v literární soutěži, kategorie L4  postoupila do republikového kola a v něm se Vendula Dostálová umístila na pěkném třetím místě.

Všem soutěžícím k úspěchům blahopřejeme.

 

PREFA Grygov nabízí volná pracovní místa na pozicích skladník, betonář, zedník, obkladač a armovač do stálého pracovního poměru. Dále nabízí možnost brigád přes letní měsíce. Zájemci se mohou dostavit se svým životopisem v pracovní dny od 8.00 – 14.00 hodin, do závodu Prefa Grygov k získání bližších informací.

 

Blatecká kopaná

Ve včerejším 11. kole soutěže malé kopané porazilo na domácí půdě Rio de Blatec tým Kaprodom poměrem 7:2. Tři branky domácích dal František Zaorálek, dvě Antonín Marek a po jedné přidali Zdeněk Brzobohatý a Stanislav Bareš.

V neděli 11. června jedou naši muži k zápasu 26. kola mistrovské soutěže do Velkého Týnce, kde bude utkání zahájeno v 17:00 hodin.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286628