Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR - 8.4.

Hlášení MR - 8.4.Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty vyhlásil na trati Olomouc - Nezamyslice ve dnech 13. a 14. dubna, vždy od 8:00 do 16:00 hodin výluku traťové koleje v úseku Olomouc hl. n. - Blatec. Doprava cestujících bude nahrazena autobusovou dopravou a organizována podle výlukového jízdního řádu. Informace k výluce jsou k dispozici na webových stránkách www.cd.cz a výlukový jízdní řád bude vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách. Ke stažení rovněž zde.

Do obce byly dovezeny dodatečně objednané kontejnery na bioodpad. Občané, kteří si je objednali, si je mohou vyzvednout na obecním úřadě v úřední dny.

Zítra provedou naši dobrovolní hasiči sběr kovového odpadu. Svoz proběhne po 13:00 hodině a hasiči na požádání pomohou s přemístěním těžších kovových předmětů. Odpad před své domy umístěte až v sobotu před vlastním odvozem, aby nedocházelo k jeho zcizování.

Počínaje tímto měsícem bude obecní policie provádět kontrolu neoprávněného záboru veřejných prostranství v obci. Vyzýváme proto občany, aby urychleně zajistili odstranění všech předmětů, částí vozidel nebo skládek ze zelených ploch či místních komunikací. Případné nerespektování této výzvy bude řešeno v přestupkovém řízení.


Vyhledat v textu

18. 2. Gizela

Zítra: Patrik

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1272
b) rodina
  
 729
c) láska
  
 556
d) společenské postavení a kariéra
  
 1632
e) peníze
  
 514
f) náboženství
  
 568

Návštěvnost stránek

276233