Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 7.6.2017

Hlášení MR 7.6.2017V neděli 4. června se uskutečnilo okresní kolo soutěže v požárním sportu na stadionu Lokomotiva Olomouc. Soutěže se zúčastnily i naše ženy a dorostenky. Soutěž se skládala ze tří disciplín a to z běhu na 100 metrů s překážkami, štafetového běhu 4 x 100 metrů s překážkami a z požárního útoku. Ženy i dorostenky všechny úkoly splnily. Ženy se celkově umístily na čtvrtém místě, dorostenky okresní soutěž vyhrály a postoupily do krajské soutěže, která se uskuteční tuto neděli v Bludově. Všem soutěžícím gratulujeme, dorostenkám přejeme hodně úspěchů v krajské soutěži a Kristýně Kovářové brzké uzdravení.

Obec Blatec ještě k dispozici šest nádob na bioodpad. Zájemcům budou vydávány na požádání, nebo rezervovány na telefonické zavolání. Jedná-li se o první nádobu na číslo popisné, přispívá obec na nákup částkou 500,- Kč, každá další nádoba je za plnou cenu – tedy za 1 331,- Kč.

Drůbežárna Prace bude v pondělí 12. června  ve 14:15 hodin prodávat u obecního úřadu: kuřice všech barev – cena 170,- Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice – cena 80,- Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Jako obvykle bude vykupovat i králičí kožky – cena je 5 Kč/ks.

Obec Blatec děkuje všem spoluobčanům, kteří se podíleli na zdařilém průběhu Dětského dne a Kácení máje minulou sobotu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na vaši spolupráci při příštích akcích obce.


Vyhledat v textu

18. 2. Gizela

Zítra: Patrik

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1272
b) rodina
  
 729
c) láska
  
 556
d) společenské postavení a kariéra
  
 1632
e) peníze
  
 514
f) náboženství
  
 568

Návštěvnost stránek

276233