Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR - 7.1.

Hlášení MR - 7.1.Společnost REMIT Šternberk, která zajišťuje likvidaci komunálního odpadu nám oznámila, že z naší obce bude letos provádět svozy ve čtrnáctidenních cyklech v sudé týdny roku.  První svoz v letošním roce se tedy uskuteční až první sudý týden tj. ve čtvrtek 14. ledna. Další pak budou následovat vždy po čtrnácti dnech.

Tříkrálová sbírka v naší obci vynesla celkem 11.424,- Kč. Výnos sbírek se každoročně zvyšuje, naši spoluobčané občané byli i tentokrát štědřejší, bylo vybráno o 38,- Kč více než loni. Žel, tentokrát se našli občané, kteří s nadávkami obětavé koledníky od svých domů vyhnali. Finanční prostředky jsou charitou prokazatelně vynakládány na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí a to zejména v regionech, kde sbírka probíhá. Nejméně desetina výnosu sbírky je každoročně určena také na humanitární pomoc do zahraničí.


Vyhledat v textu

18. 2. Gizela

Zítra: Patrik

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1272
b) rodina
  
 729
c) láska
  
 556
d) společenské postavení a kariéra
  
 1632
e) peníze
  
 514
f) náboženství
  
 568

Návštěvnost stránek

276233