Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 6.6.2018

Hlášení MR 6.6.2018Drůbežárna Prace bude v pátek 8. června od 14:15 hodin prodávat u obecního úřadu kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky a vitaminové doplňky. Rovněž bude vykupovat králičí kožky v ceně 10,- Kč za kus.

 

V sobotu 9. června se v naší obci uskuteční sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Kontejnery na obě kategorie odpadu budou přistaveny na obvyklé místo – tedy k Obecnímu domu – v 8:00 hodin. Sběr bude ukončen v 10:00 hodin a poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde sběr bude ukončen v 10:30 hodin.

Do velkoobjemového odpadu patří zejména rozměrné plasty, starý nábytek, rozměrná skla, autoskla, okna, pneumatiky a podobně. Nepatří sem stavební suť a všechny druhy zemin.

Do nebezpečného odpadu jsou zahrnuty staré elektrické spotřebiče všeho druhu včetně zdrojů světla, staré baterie všech velikostí, dále neupotřebené nátěrové hmoty, plechové obaly od barev, chemikálie v obalech, staré léky a podobně. Při odkládání odpadů dbejte prosím pokynů pracovníků svozové služby i pracovníka obce.

 

Obec Blatec a SRPŠ při ZŠ a MŠ Blatec zvou spoluobčany na společný výlet do Velkých Losin, který se uskuteční v sobotu 17. června. Odjíždí se z nádraží v Blatci v 8:14 a příjezd do Velkých Losin je v 9:46. Navštívit lze podle zájmu ruční papírnu, zámek, lázeňský areál či termální bazény. Podrobnější informace získáte na plakátcích ve vývěsce u obchodu. Případný zájem nahlaste na obecní úřad paní Zaorálkové, pro dotazy k programu kontaktujte paní Bednářovou na telefonním čísle 604 541 151.


Vyhledat v textu

22. 9. Darina

Zítra: Berta

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286757