Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 6. 12. 2018

Hlášení MR 6. 12. 2018Oznámení o možnosti odkupu dřeva.

Obec Blatec je nucena vykácet 8 ks stromů „bříz“ kolem fotbalového hřiště. Vytěžené dřevo nabízí obec občanům k odkoupení. Dřevo bude prodáno zájemci, nebo zájemcům kteří nabídnou nejvyšší odkupní cenu. Odhadované množství dřeva k odprodeji je 8 až 10 PRMr (prostorových metrů rovnaných).

Nabídky na odkup vytěženého dřeva zájemci dodají písemně na podatelnu obecního úřadu Blatec. Zalepená obálka bude nadepsána: Nabídka na odkupu dřeva – Neotvírat. Nabídka by měla obsahovat požadované množství dřeva k odkupu a cenu v Kč za 1 PRMr - prostorový metr rovnaný.

Např.: Mám zájem o odkup nabízeného dřeva v množství 2 PRMr (dva prostorové metry rovnané) a nabízím 100,00 Kč za 1 PRMr (sto korunu za jeden prostorový metr rovnaný).

Termín podání nabídek je nejpozději do 7. 1. 2019 včetně.

 

Spoluobčané, chtěl bych Vás informoval, že od 9. prosince vstoupí v platnost nové jízdní řády, které jste mohli na jaře připomínkovat. Tyto jízdní řády jsou už nyní ke stažení na webových stránkách www.kidsok.cz v sekci jízdní řády, kde jsou tři záložky:  jednotlivé jízdní řády, souhrnné jízdní řády a železniční jízdní řády.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Vyhledat v textu

14. 12. Lýdie

Zítra: Radana

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1224
b) rodina
  
 706
c) láska
  
 546
d) společenské postavení a kariéra
  
 1614
e) peníze
  
 503
f) náboženství
  
 550

Návštěvnost stránek

272816