Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 5. 6. 2019

Hlášení MR 5. 6. 2019



pátek 7. června opět přijede do naší obce pojízdná prodejna Rosnička. Prodávat zboží bude od 13:30 hodin na obvyklém místě u kapličky. 

V sobotu 8. června se v naší obci uskuteční sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Kontejnery na obě kategorie odpadu budou přistaveny na obvyklé místo – tedy k Obecnímu domu – sběr bude probíhat od 7:30 hodin do 9:30 hodin a poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde sběr bude pokračovat od 9:35 hodin do 10:00 hodin.

Do velkoobjemového odpadu patří zejména rozměrné plasty, starý nábytek, rozměrná skla, autoskla, okna, pneumatiky a podobně. Nepatří sem stavební suť a všechny druhy zemin.

Do nebezpečného odpadu jsou zahrnuty staré elektrické spotřebiče všeho druhu včetně zdrojů světla, staré baterie všech velikostí, dále neupotřebené nátěrové hmoty, plechové obaly od barev, chemikálie v obalech, staré léky a podobně. Při odkládání odpadů dbejte prosím pokynů pracovníků svozové služby i pracovníka obce.


Vyhledat v textu

21. 9. Matouš

Zítra: Darina

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286722