Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 4.4.2018

Hlášení MR 4.4.2018Od pondělí 9. dubna bude provádět pracovnice obce odpočet spotřeby pitné vody. Žádáme proto občany o umožnění vstupu k vodoměrům, nebo k vodoměrným šachtám.

 

V sobotu 7. dubna se naše obec opět připojí k celonárodní akci Ukliďme Česko. Úklid naší obce a okolí bude zahájen srazem dobrovolníků u kapličky v 9:00 hodin. Účastnící obdrží pracovní rukavice – pokud si nedonesou vlastní, a sběrové pytle. Organizování sběru odpadu a úklidu bude sděleno na místě. Po ukončení prací – kolem poledne – jsou všichni účastníci zváni k občerstvení.

 

V pátek 6. dubna bude v naší obci poprvé v letošním roce proveden svoz biodpadu. Další svozy budou následovat ve čtrnáctidenních intervalech – vždy po čtvrtečním svozu komunálního odpadu. Nezapomeňte proto v pátek ráno vyvézt nádoby na bioodpad před domy, nebo na dohodnutá místa.

 

A ještě jarní sezona kopané:

Rio de Blatec hraje zápas 2. kola malé kopané v pátek 6. dubna. Na domácím hřišti se od 17:15 hodin utká s celkem Real Stars.

V sobotu 7. dubna se naši muži ve druhém kole jarní sezony utkají – rovněž doma –  se Sokolem Babice. Zápas, na který jsou zváni všichni domácí příznivci blateckého fotbalu, začíná v 15:30 hodin.


Vyhledat v textu

14. 11. Sáva

Zítra: Leopold

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1197
b) rodina
  
 693
c) láska
  
 535
d) společenské postavení a kariéra
  
 1591
e) peníze
  
 496
f) náboženství
  
 543

Návštěvnost stránek

271165