Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 4.12.2017

Hlášení MR 4.12.2017Ve středu 6. prosince  v době od 10:50 do 11:00 se do naší obce dostaví pojízdná prodejna nabízející kvalitní krmiva pro psy, kočky, a hospodářská zvířata od české firmy BOCUS. Vykupovat bude i králičí kůže za průměrnou cenu 70,- Kč/kg. Prodej se bude v naší obci uskutečňovat pravidelně jednou za měsíc ve stejný den a čas na stanovišti u Obecního domu.

 

Ve středu 6. prosince se v kostele Panny Marie v Dubu nad Moravou koná Charitativní koncert dětské hemato-onkologie. Tento koncert je věnován všem přátelům dětské hemato-onkologie v Olomouci. Zahájen bude v 17:00 hodin a účinkují v něm Jindřich a Blanka Prokešovi, Linda a Elen Bolfovy, Harafica, cimbálová muzika a další.

 

V sobotu 9. prosince se koná jednodenní výlet autobusem do „Adventního Krakowa“. Odjezd je v 8:00 hodin z autobusové zastávky u prodejny Hruška. Cena zájezdu je 650,- Kč a zahrnuje dopravu a služby průvodce. Zájezd je možné zakoupit na obecním úřadě v Blatci nebo po domluvě na telefonním čísle 604 541 151. Bližší informace najdete na plakátech ve vývěsní skříňce u obchodu.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286628