Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 31.8.2017

Hlášení MR 31.8.2017Obecnímu úřadu v Blatci byl doručen svazek klíčů s přívěskem, který byl nalezen u hřiště. Kdo klíče postrádá, může se o ně přihlásit na zdejším obecním úřadě.

 

Kopaná

V pátek 1. září zahajuje podzimní sezonu malá kopaná. Rio de Blatec se na domácím hřišti utká s oddílem FC Podlas. Zahájení je v 17:15 hodin.

Naši muži odehrají v sobotu 2. září zápas 5. kola podzimní části mistrovské soutěže v Příkazech, kde bude utkání zahájeno v 16:00 hodin.

 

Ze života SDH Blatec

Ženské družstvo SDH Blatec se v minulých dnech zúčastnilo několika denních a nočních soutěží se střídavým úspěchem. V Medlově v noční soutěži skončily celkově na šestnáctém místě a v Drahanovicích dosáhly na čtvrté místo. V Plinkoutě pak skončily na děleném posledním místě, neboť v závodě jim praskla, a to už podruhé, hadice. Minulý týden se naše ženy zúčastnily i noční soutěže v Měrotíně, kde vybojovaly pěkné páté místo. Blahopřejeme.

Do Měrotína odjelo také mužské družstvo. Pokus probíhal velmi dobře, první terč se podařilo srazit za 18:02 sekund. Než došlo ke sražení druhého terče, tak stejně jako u ženského družstva, je zradila hadice, praskla, a tak skončili na posledním děleném místě.

Vzhledem k četnosti poruch se proto naši hasiči rozhodli hadice obměnit, neboť stávající mají svoje už odslouženo.  


Vyhledat v textu

14. 11. Sáva

Zítra: Leopold

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1197
b) rodina
  
 693
c) láska
  
 535
d) společenské postavení a kariéra
  
 1591
e) peníze
  
 496
f) náboženství
  
 543

Návštěvnost stránek

271165