Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 30.10.2019

Hlášení MR 30.10.2019Sdružení rodičů a přátel školy srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na lampionový průvod naší obcí, který se uskuteční v pátek 1. listopadu. Sraz účastníků je u Základní školy v Blatci, kde budou mezi 16:00 a 17:00 hodinou probíhat soutěže pro děti.  Po setmění bude zahájen průvod Blatcem. Nezapomeňte si vzít s sebou lampiony, lucerny, teplé oblečení a špekáčky na opečení. Občerstvení je zajištěno.

T-mobile v naší obci spustil nový vysokorychlostní pevný internet a nabízí možnost zřízení digitální a satelitní televize. V této lokalitě je kvalita a stabilita signálu vysoká. Dnes a zítra budou v naší obci působit obchodní zástupci, kteří vám poradí a se vším vás seznámí. Naši obec má na starost paní Pavlína Mangoltová, tel. číslo 604 732 260.


Vyhledat v textu

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

289000