Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 30.5.2018

Hlášení MR 30.5.2018Drůbežárna Prace bude zítra ve čtvrtek ve 14:15 hodin prodávat u obecního úřadu:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny,

krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. 

Jako obvykle bude vykupovat králičí kožky, cena je 10,- Kč/ks.

 

Výsledky blatecké kopané z minulého víkendu:

Rio de Blatec porazilo doma Sigmu Lutín 5:3. Branky domácích dali po jedné Stanislav Bareš, František Zaorálek a Roman Kaiser a dvě přidal Milan Giesel.

Muži v sobotu – rovněž doma – vyhráli nad Sokolem Majetín vysoko 11:0. Za blatecké barvy dal jednu branku Michal Ševčík, po dvou přidali Tomáš Vlček a Jan Teichman a po třech se trefili Jakub Baďura a Jiří Hes.

 

Myslivecký spolek Hrubý les v Citově zve na Posezení u cimbálu, které se koná v pátek 1. června v Citovském mlýně. Začátek je v 17:00 hodin a připraveny jsou myslivecké speciality a jihomoravská vína.

 

Obec Blatec srdečně zve všechny spoluobčany na Kácení máje a Dětský den, které se konají tuto sobotu 2. června ve sportovním areálu. Od 14:00 do 18:00 hodin budou za podpory SDH připraveny pro děti soutěže, hry, skákací hrad a nafukovací atrakce „Sraž ho“. Kolem 19:00 hodiny proběhne kácení máje a od 20:00 až do 1:00 z půlnoci pak bude taneční zábava. Nebude chybět ani tradiční ohňostroj, který se rozzáří kolem 22:00 hodiny. Bohaté občerstvení je zajištěno a na všechny se srdečně těší pořadatelé.


Vyhledat v textu

21. 9. Matouš

Zítra: Darina

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286722