Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 3. 6. 2019

Hlášení MR 3. 6. 2019Do naší obce přijede zítra v úterý 4.6. čistírna peří. Provozní doba bude od 8:00 do 18:00 hodin. Stanoviště bude mít na parkovišti u Obecního domu. Vykonávané služby: čistíme peří na počkání. Přijímáme prošívané deky, duchny, polštáře. Dodáváme novou sypkovinu, opravujeme deštníky, brousíme nože, nůžky všeho druhu, šajby a nože do masových mlýnků.

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny, možná sleva až 30 %. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce, a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 6. června ve 14:15 hodin prodávat tyto produkty: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty, husokačeny a jatečné kachny o váze 3,5 až 4 kg. Krmivo pro nosnice, králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky v ceně 5 korun za kus.