Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 3.4.2017

Hlášení MR 3.4.2017Český rybářský svaz, místní skupina č. 13 – Kožušany-Tážaly, Grygov, Velký Týnec, Charváty a Blatec zve na tradiční rybářské závody na podrevíru Blatecká 10-Sucháč, které se konají v sobotu 8. dubna. Prezence je v 6:30 hodin, začátek závodů v 7:00 hodin a vyhlášení výsledků je ve 12:30 hodin. Startovné činí 150,- Kč, bohaté občerstvení je zajištěno. Na rybáře a příznivce Petrova cechu se těší pořadatelé.

 

V sobotu 8. dubna pořádá obec v rámci projektu „Ukliďme Česko“ úklidovou akci. Dobrovolníci z řad občanů se shromáždí jako loni na návsi u kaple, kde obdrží pytle na sběr odpadu a pracovní rukavice. Pro jednotlivé skupinky budou součástí výstroje i mapky s trasami úklidu – jedná se zejména o okolí obce a polní cesty. Po skončení prací se společně sejdeme k občerstvení a besedě v místě, které bude dodatečně určeno.

 

Připomínáme, že zítra dojde k přerušení dodávky elektřiny v části obce - pravá strana ulice od železničního přejezdu po Frutu a v ulici pod Frutou v době od 7:30 do 15:30 hodin. Rovněž zítra 4. dubna bude v naší obci provádět kominík objednané kontroly a čištění komínů a periodické roční prohlídky.

 

Závěrem dnešních zpráv bych chtěl za Obec Blatec poděkovat všem, kteří pomohli organizací i ochotnou rukou zvládnout sobotní akci v Obecním domě „Království hraje, zpívá a tančí“. Zaměstnanci obce, ženy z oddílu Vlaďky Švecové i další dobrovolnice odvedli velmi dobrou práci. Všem jim patří upřímné poděkování.


Vyhledat v textu

14. 11. Sáva

Zítra: Leopold

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1197
b) rodina
  
 693
c) láska
  
 535
d) společenské postavení a kariéra
  
 1591
e) peníze
  
 496
f) náboženství
  
 543

Návštěvnost stránek

271165