Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 27.4.2017

Hlášení MR 27.4.2017V sobotu 29. dubna se v Blatci hraje 20. kolo mistrovské soutěže, ve kterém domácí oddíl kopané TJ Blatec bude hostit muže z Drahlova. Zahájení utkání je v 16:00 hodin.

 

 

Zítřejší slet čarodějnic se pro nepřízeň počasí překládá na neděli 30. dubna. Přistávací dráha pro všechny typy oprášených košťat bude připravena na hřišti v Blatci již od 15:30 hodin.  Připraven bude program pro děti a kolem 18:00 hodiny proběhne upálení čarodějnice s táborákem. S sebou si vezměte špekáčky, dobrou náladu a vhodný převlek. Na tuto akci, která proběhne spolu se stavěním májky, vás srdečně zvou členky a členové Sdružení rodičů a přátel školy v Blatci.

 

 

Obec Blatec pořádá v neděli 30. dubna v sále Obecního domu divadelní představení s názvem Když dva se rádi mají, v němž zazní známé operetní a muzikálové melodie v podání předních sólistů Národního divadla v Ostravě. Zahájení představení je v 17:00 hodin a vstup je dobrovolný. K návštěvě srdečně zveme všechny spoluobčany.

 

Po oba víkendové dny bude na hřišti v Blatci otevřeno pohostinství. V sobotu to bude od 15:00 hodin a v neděli již od 13:00 hodin. V sobotu, mimo jiné pochutiny, budou v udírně žebra, cigáro a kabanos s nabídkou nápojů bohatého sortimentu.

 


Vyhledat v textu

14. 10. Agáta

Zítra: Tereza

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

287658