Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 27.3.2018

Hlášení MR 27.3.2018Na Velikonoční pondělí 2. dubna bude Knihovna obce Blatec uzavřena. Otevřená bude následující den – tedy v úterý 3. dubna v obvyklou dobu.

 

Drůbežárna Prace bude zítra ve středu 28. března ve 13:15 hodin prodávat u obecního úřadu kuřice a kohouty různých barev, roční slepice,  krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky - cena 10,- až 15,- Kč/ks.

 

Zítra ve středu je hlášen ještě jeden prodej. V době od 10:50 do 11:00 hodin se do naší obce dostaví pojízdná prodejna prodávající kvalitní krmiva pro psy, kočky a hospodářská zvířata od české firmy BOCUS.  Vykupuje i králičí kůže za průměrnou cenu 70,- Kč/kg. Prodej se v naší obci se bude uskutečňovat pravidelně jednou za měsíc ve stejný den a stejný čas na stanovišti u Obecního domu.

 

V sobotu 7. dubna se naše obec opět připojí k celonárodní akci Ukliďme Česko. Úklid naší obce a okolí bude zahájen srazem dobrovolníků u kapličky v 9:00 hodin. Účastnící obdrží pracovní rukavice – pokud si nedonesou vlastní, a sběrové pytle. Organizování sběru odpadu bude sděleno na místě. Po ukončení úklidových prací jsou všichni účastníci zváni k občerstvení.

 

V pondělí 12. března byl za železničním přejezdem v Blatci ve směru na Charváty nalezen zánovní dětský kočárek. Pravděpodobně spadl se střechy auta. Pokud víte o někom, kdo jej hledá, sdělte prosím jeho majiteli, že je uložen na zdejším obecním úřadě.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286628