Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 26.10.2018

Hlášení MR 26.10.2018Drůbežárna Prace bude v pondělí 29. října ve 13:15 hodin prodávat u obecního úřadu:

kuřice a kohouty různých barev za 180,- Kč/ks , roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200,- Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Vykupovat bude králičí kožky - cena 5,- Kč/ks.

 

Zítra v sobotu 27. října proběhne v naší obci sběr a svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Kontejnery na tento odpad budou přistaveny v 8:00 hodin na obvyklém místě u Obecního domu a sběr potrvá do 10:00 hodin. Poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde bude sběr odpadu ukončen v 10:30 hodin.

Odevzdávat lze všechny druhy velkoobjemového a nebezpečného odpadu mimo stavební suť a odpad obsahující azbest. Žádáme spoluobčany, aby odpad přiváželi k likvidaci až v den jeho odvozu a neukládali jej na plochu den předem.

 

Zítra v sobotu 27. října si v naší obci připomeneme 100. výročí vzniku Československé republiky malou slavností, na kterou srdečně zveme všechny naše spoluobčany. Sejdeme se v 15:00 hodin u restaurované sochy sv. Linharta, která bude slavnostně vysvěcena a poté se průvodem přemístíme ke kapli sv. Markéty. Po tradiční mši za padlé vojáky – legionáře a občany naší obce, si před budou základní školy v krátkosti připomeneme vystoupením dětí a starosty obce význam státního svátku a slavnost zakončíme státní hymnou. A protože jsou už dosti chladné dny, budou pro zahřátí účastníků zdarma podávány teplé nápoje a drobné pochutiny.

Pohostinství v Blatci Pizzerie bude od 18:00 hodin prodávat pečené makrely.


Vyhledat v textu

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

VE FOTOGALERII:

Vítání občánků 2018

Návštěvnost stránek

279737