Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 25.10.2019

Hlášení MR 25.10.2019Připomínáme, že zítra v sobotu 26. října od 10:50 – 11:45 hodin proběhne hromadné čipování psů, které provede veterinární lékař MVDr. Vojtěch Návělek. Prosíme proto občany, kteří měli zájem o čipování, aby se v uvedený čas dostavili se svým psem před prodejnu Hruška. Nezapomeňte si vzít očkovací průkaz, do kterého dostanete potvrzení. Cena za jedno čipování je 400,- Kč.

Zítra v sobotu 26. října se v naší obci uskuteční také sběr a svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu. Kontejnery na tento odpad budou přistaveny v 7:30 hodin na obvyklém místě u Obecního domu a sběr potrvá do 9:30 hodin. Poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde bude sběr odpadu ukončen v 10:00 hodin. Odevzdávat lze všechny druhy velkoobjemového a nebezpečného odpadu mimo stavební suť a odpad obsahující azbest. Žádáme spoluobčany, aby odpad přiváželi k likvidaci až v den jeho odvozu a neukládali jej na plochu den předem.

Sdružení rodičů a přátel školy srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na lampionový průvod naší obcí, který se uskuteční příští pátek 1. listopadu. Sraz účastníků je v 17.30 hodin u Základní školy v Blatci. Nezapomeňte si vzít s sebou lampiony, lucerny, teplé oblečení a špekáčky na opečení. Občerstvení je zajištěno.


Vyhledat v textu

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

289000