Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 25.9.2017

Hlášení MR 25.9.2017 

Ve dnech 9. a 10. října bude v naší obci provádět kontroly a čištění komínů na pevná i plynná paliva a povinné periodické roční kontroly kominík Jaroslav Ševčík z Kominictví Olomouc. Zájemci o kominické práce se mohou objednat do pořadníku na obecním úřadě v Blatci.

 

Ve čtvrtek 21. září odehrálo Rio de Blatec zápas 4. kola malé kopané na hřišti FC Alcatraz. Naši zvítězili 1:4, když jednu branku vstřelil Zdenek Brzobohatý a tři přidal František Zaorálek.

Muži hostili v sobotním zápase 8. kola soutěže oddíl Štěpánova. Naši zvítězili stejným poměrem jako Rio de Blatec – tedy 4:1. Branky dali: dvě Jakub Baďura a po jedné Milan Ďurina a Michal Ševčík.

 

Ve čtvrtek 28. září se v sále Obecního domu v Blatci koná divadelní představení pod názvem Číše plná operety. Uvidíme a uslyšíme známé přední sólisty opavského divadla v nestárnoucích melodiích z nejznámějších operet a muzikálů. Srdečně zváni jsou všichni spoluobčané, zejména pak senioři. Představení začíná ve svátečním podvečeru od 17:00 hodin a vstupné je jako obvykle dobrovolné.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286628