Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 25.4.2017

Hlášení MR 25.4.2017Nejprve výsledky blatecké kopané:

v 19. kole mistrovské soutěže, které se hrálo v Příkazech, zvítězili naši muži poměrem 4:5 np. Branky našeho týmu dali dvě Jiří Hes a po jedné Baďura a Navrátil. 20. kolo soutěže se hraje v sobotu 29. dubna doma a Blatec bude hostit Drahlov. Zahájení utkání je v 16:00 hodin.

A ještě malá kopaná:

Rio de Blatec odehrál zápas na hřišti FC Alcatraz. Naši prohráli 2:5, za náš tým skórovali Giesel a Kaiser.

 

 

V pátek 28. dubna pořádá Sdružení rodičů a přátel školy v Blatci tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Přistávací dráhou pro slet na oprášených košťatech je fotbalové hřiště od 16:30 hodin. Připraven bude program pro děti a kolem 19:00 hodin pak upálení čarodějnice a táborák. S sebou špekáčky, dobrou náladu a vhodný převlek. V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný termín, který včas oznámíme rozhlasem.

 

 

Obec Blatec pořádá v neděli 30. dubna v sále Obecního domu divadelní představení s názvem Když dva se rádi mají, v němž zazní známé operetní a muzikálové melodie v podání předních sólistů Národního divadla v Ostravě. Zahájení představení je v 17:00 hodin a vstup je dobrovolný. K návštěvě srdečně zveme všechny spoluobčany.


Vyhledat v textu

18. 2. Gizela

Zítra: Patrik

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1272
b) rodina
  
 729
c) láska
  
 556
d) společenské postavení a kariéra
  
 1632
e) peníze
  
 514
f) náboženství
  
 568

Návštěvnost stránek

276233