Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 24.8.2017

Hlášení MR 24.8.2017



Zítra, v pátek 25. srpna, přijede opět do naší obce pojízdná prodejna Rosnička. Zboží bude prodávat ve 13:30 hodin na obvyklém místě u kapličky.

 

Český rybářský svaz – místní skupina 13. zve na tradiční dětské rybářské závody na vodní ploše Močidlo v Tážalech, které se uskuteční v sobotu 26. srpna. Prezence závodníků je od 7:30 hodin a začátek závodů je stanoven na osmou hodinu. Vyhlášení výsledků proběhne ve 12:00 hodin. Hodnotné ceny a občerstvení pro dětské závodníky je zdarma. Pro dospělé je bohaté občerstvení zajištěno. Na dětské rybáře i příznivce Petrova cechu se těší pořadatelé.

 

V sobotu 26. srpna hrají naši muži na domácím hřišti 4. kolo mistrovské soutěže, ve kterém budou hostit soupeře ze Sokola Újezd. Utkání začíná v 16:30 a k účasti jsou srdečně zváni všichni příznivci fotbalu.

 

V neděli 27. srpna se v Hospůdce v Podlesí v Grygově konají běžecké závody pro malé i velké. Zahájení je v 9:00 hodin. Pro závodníky jsou připravené medaile a dárky od sponzorů. Živá hudba a občerstvení jsou zajištěny. Více informací na webu podlesatskadesitka.cz.

 


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286647