Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 23.10.2018

Hlášení MR 23.10.2018V sobotu 27. října proběhne v naší obci sběr a svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Kontejnery na tento odpad budou přistaveny v 8:00 hodin na obvyklém místě u Obecního domu a sběr potrvá do 10:00 hodin. Poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde bude sběr odpadu ukončen v 10:30 hodin.

Odevzdávat lze všechny druhy velkoobjemového a nebezpečného odpadu mimo stavební suť a odpad obsahující azbest. Žádáme spoluobčany, aby odpad přiváželi k likvidaci až v den jeho odvozu a neukládali jej na plochu den předem.

 

Základní a mateřská škola v Blatci srdečně zve malé i velké na společné pouštění draků, které se bude konat zítra 24. října od 15:30 hodin na fotbalovém hřišti v Blatci.

 

V sobotu 27. října si v naší obci připomeneme 100. výročí vzniku Československé republiky malou slavností, na kterou srdečně zveme všechny naše spoluobčany. Sejdeme se v 15:00 hodin u restaurované sochy sv. Linharta, která bude slavnostně vysvěcena a poté se průvodem přemístíme ke kapli sv. Markéty. Po tradiční mši za padlé vojáky – legionáře a občany naší obce si před budou základní školy v krátkosti připomeneme vystoupením dětí a starosty obce význam státního svátku a slavnost zakončíme státní hymnou. A protože jsou už dosti chladné dny, budou pro zahřátí účastníků zdarma podávány teplé nápoje a drobné pochutiny.


Vyhledat v textu

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1249
b) rodina
  
 719
c) láska
  
 551
d) společenské postavení a kariéra
  
 1621
e) peníze
  
 509
f) náboženství
  
 558

Návštěvnost stránek

274677