Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 23.5.2017

Hlášení MR 23.5.2017Pravidelné cvičení žen, které probíhá vždy v pondělí od 19:00 hodin, se z důvodu zasedání zastupitelstva obce příští pondělí 29. května, mimořádně překládá na středu 31. května od 19:00 hodin.

Na malém hřišti u nádraží je v posledních měsících zaznamenán zvýšený počet hrajících si dětí, zejména kolečkových bruslařů. Upozorňujeme rodiče i děti, že pozemek malého hřiště, který není majetkem obce, je ve špatném stavu. Pohyb na něm je na vlastní nebezpečí návštěvníků, neboť je mohou ohrozit padající větve neudržovaných stromů, zejména za větrného počasí, a samotný povrch hřiště je na mnoha místech pokryt skleněnými střepy.    

Blatecká kopaná: minulou sobotu odehráli naši muži zápas 23. kola mistrovské kopané na hřišti ve Šternberku. Blatečtí prohráli 5:1, branku za hosty vstřelil Jiří Hes. Příští 24. kolo soutěže se hraje v sobotu 27. května v Blatci a naši fotbalisté se od 17:00 hodin utkají s týmem Červenka.

Rio de Blatec odehrálo svůj zápas na hřišti Ajaxu Pivodam. Naši hráči byli úspěšní a soupeře porazili poměrem 2:5. Branky blateckých dali – dvě Milan Giesl a po jedné František Zaorálek, Zdenek Brzobohatý a Roman Kaiser.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286629