Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 23. 4. 2019

Hlášení MR 23. 4. 2019Základní škola a Mateřská škola v Blatci Vás srdečně zve na seminář „Co je důležité ve výchově předškoláka“, který se koná ve středu 24. dubna od 16:00 hodin v budově Základní školy. Dozvíte se, co je důležité umět před vstupem na základní školu.

Ministerstvo obrany České republiky si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na Velikonoční koncert Vojenské hudby Olomouc, který se koná ve čtvrtek 25. dubna 2019 od 18:00 hodin v Poutním kostele Panny Marie v Dubu nad Moravou.

Drůbežárna Prace bude ve středu 24. dubna  ve 14:15 hodin prodávat tyto produkty: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, krůty a husokačeny mulard. Krmivo pro nosnice, králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky v ceně 10 korun za kus.

Dne 17. května bude v naší obci provádět kontroly a čištění komínů na pevná i plynná paliva včetně periodických ročních kontrol kominík z Kominictví Olomouc. Zájemci o tyto služby se mohou objednat na zdejším obecním úřadě.