Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 23.3.2017

Hlášení MR 23.3.2017Dne 4. dubna bude v naší obci provádět kominík kontroly a čištění komínů na pevná i plynná paliva. Rovněž bude provádět periodické roční kontroly komínů. Zájemci o kominické práce se mohou objednat na obecním úřadě v Blatci nebo přímo na telefonním čísle 608 976 946.

 

Připomínáme, že zítra se uskuteční první letošní sběr a svoz bioodpadu, který pak bude pokračovat v pravidelných čtrnáctidenních intervalech – vždy v pátek po odvozu komunálního odpadu.

 

Příští sobotu 1. dubna se uskuteční v sále Obecního domu v Blatci setkání zájmových a kulturních spolků obcí mikroregionu Království pod názvem „Království hraje, zpívá a tančí“. Přehlídka začíná ve 13:00 hodin, vstup je zcela volný a k podívání i poslechu jsou srdečně zváni všichni spoluobčané. Bližší informace o programu sdělíme v příštím týdnu a bude je možné shlédnout i na plakátech nebo na webových stránkách obce.

 

Připomínáme, že dne 4. dubna bude v části naší obce od nádraží po Frutu a v ulici pod Frutou v době od 7:30 do 15:30 hodin přerušena dodávka elektřiny. Ve vývěsce u obchodu Hruška jsou uvedena čísla popisná domů, kterých se přerušení dodávky elektřiny dotkne.


Vyhledat v textu

14. 11. Sáva

Zítra: Leopold

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1197
b) rodina
  
 693
c) láska
  
 535
d) společenské postavení a kariéra
  
 1591
e) peníze
  
 496
f) náboženství
  
 543

Návštěvnost stránek

271165