Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 23.3.2017

Hlášení MR 23.3.2017Dne 4. dubna bude v naší obci provádět kominík kontroly a čištění komínů na pevná i plynná paliva. Rovněž bude provádět periodické roční kontroly komínů. Zájemci o kominické práce se mohou objednat na obecním úřadě v Blatci nebo přímo na telefonním čísle 608 976 946.

 

Připomínáme, že zítra se uskuteční první letošní sběr a svoz bioodpadu, který pak bude pokračovat v pravidelných čtrnáctidenních intervalech – vždy v pátek po odvozu komunálního odpadu.

 

Příští sobotu 1. dubna se uskuteční v sále Obecního domu v Blatci setkání zájmových a kulturních spolků obcí mikroregionu Království pod názvem „Království hraje, zpívá a tančí“. Přehlídka začíná ve 13:00 hodin, vstup je zcela volný a k podívání i poslechu jsou srdečně zváni všichni spoluobčané. Bližší informace o programu sdělíme v příštím týdnu a bude je možné shlédnout i na plakátech nebo na webových stránkách obce.

 

Připomínáme, že dne 4. dubna bude v části naší obce od nádraží po Frutu a v ulici pod Frutou v době od 7:30 do 15:30 hodin přerušena dodávka elektřiny. Ve vývěsce u obchodu Hruška jsou uvedena čísla popisná domů, kterých se přerušení dodávky elektřiny dotkne.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286629