Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 22.6.2018

Hlášení MR 22.6.2018Žáci naší školy se ve středu 20. června zúčastnili plavecké olympiády základních škol obcí mikroregionu Království, které se konalo na koupališti v Majetíně. V kategorii 25 m volný způsob dívky získala stříbrnou medaili Eva Matoušková a ve stejné kategorii chlapců získal bronzovou medaili Honza Bareš. Blahopřejeme a všem žákům, kteří se plavecké olympiády zúčastnili, včetně jejich doprovodu, děkujeme za reprezentaci naší školy i obce.

 

Naše hasičky se v sobotu 16. června zúčastnily hasičské soutěže v Měrotíně, kde se umístily na pěkném pátém místě s časem 22,1 sekundy. K umístění našim hasičkám blahopřejeme.
Členka našich hasičů Vendula Dostálová se zúčastnila soutěže "Požární ochrana očima dětí a mládeže", ve které vyhrála okresní i krajské kolo a postoupila do celorepublikového kola. A právě dnes v hasičském zámku v Přibyslavi si Vendula Dostálová převzala ocenění za získání třetího místa v republikovém kole soutěže. K úspěchu naší hasičce blahopřejeme.

 

Zemědělské družstvo Dub nad Moravou oznamuje, že bude naposledy prodávat a šrotovat obílí v pátek  29. června. Další prodej se uskuteční až v polovině září tohoto roku.

 

V pondělí 25. června se koná veřejné zasedání zastupitelstva obce Blatec, které proběhne v zasedací místnosti obecního úřadu od 19:00 hodin. Program zasedání je uveden na úřední desce a na webových stránkách obce.


Vyhledat v textu

14. 12. Lýdie

Zítra: Radana

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1224
b) rodina
  
 706
c) láska
  
 546
d) společenské postavení a kariéra
  
 1614
e) peníze
  
 503
f) náboženství
  
 550

Návštěvnost stránek

272823