Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 22.11.2017

Hlášení MR 22.11.2017Drůbežárna Prace bude zítra, ve čtvrtek 23. listopadu, ve 13:15 hodin prodávat u obecního úřadu:

červené kuřice ve stáří 23 týdnů   cena je 210,- Kč/kus,

roční slepice                                      cena je   95,- Kč/kus

a krmivo pro drůbež a králíky a vitaminové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kožky – cena je 5,- Kč/kus.

 

Základní škola a Mateřská škola v Blatci spolu se Sdružením rodičů a přátel školy vás srdečně zvou na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se koná tuto sobotu 25. listopadu v 16:00 hodin před budovou školy. V programu vystoupí skupina Melody Bojs, děti základní a mateřské školy a po slavnostním rozsvícení vánočního stromu bude následovat tradiční vánoční jarmark. K občerstvení bude připraven punč, svařák a další pochutiny.

 

V poslední době se množí případy odkládání objemných předmětů, zejména skleněných tabulí, velkých kovových plechovek od barev i kusů nábytku, ke kontejnerům umístěných u Obecního domu. Důrazně upozorňujeme, že takové předměty patří do velkoobjemového odpadu, jehož svoz zajišťuje obec dvakrát do roka v jarním a pozimním svozu. Vyzýváme proto spoluobčany, aby podobný odpad odevzdávali k likvidaci v tyto určené termíny. Případné neuposlechnutí bude postihováno jako přestupek poškozování životního prostředí.

 

Minulou neděli 19. listopadu proběhla v obci Císařov vernisáž s oceněním fotografií zaslaných do soutěže vyhlášené mikroregionem Království pro tento rok. Z naší obce se na velmi pěkném druhém místě umístila paní Zdeňka Kovářová, která obdržela diplom a cenu za druhé místo. Pamětní list za účast obdržel i pan Mojmír Dostál z Kocandy. Oběma zástupcům naší obce ve fotografické soutěži blahopřejeme.


Vyhledat v textu

24. 5. Jana

Zítra: Viola

VE FOTOGALERII:

Vítání občánků 2018

Návštěvnost stránek

281346