Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 21.3.2017

Hlášení MR 21.3.2017Firma JUKKA bude prodávat zítra, ve středu 22.března, v době od 11.15 do 11.45 hodin u prodejny Hruška následující stromky k jarní výsadbě:

Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod, a jiné.

Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.

 

Soukromá vysoká škola, Evropský polytechnický institut, zve naše občany na den otevřených dveří, který se bude konat tuto sobotu 25. března na pracovištích v Kunovicích, v Hodoníně a v Kroměříži v čase od 8 do 12 hodin. Vysoká škola zahájila přijímání přihlášek k bakalářským studijním oborům, k magisterskému studiu, studiu pro zájemce o doplňující pedagogické studium, speciální pedagogiky, asistenta pedagoga a on-line studiu MBA nebo BBA. Více informací o možnostech studia můžete získat na telefonním čísle 606 301 224 nebo na www.edukomplex.cz.

 

V předstihu oznamujeme občanům bydlícím v rodinných domech po levé straně ulice od železničního přejezdu až po Frutu a v ulici pod Frutou, že dne 4. dubna v době od 7:30 do 15:30 hodin bude do těchto nemovitostí přerušena dodávka elektřiny. Důvodem jsou nutné údržbové práce na vedení NN. Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny s popisnými čísly dotčených rodinných domů je umístěno i na webových stránkách obce. Plánované přerušení elektřin (1).pdf


Komentáře


  • 21. 3. 2017 18:45
    thun květoslav
    Aktuality

    Moc děkujeme za zveřejňování hlášení v Aktualitách. Je to výborné vzhledem k tomu,že hlášení někdy neslyšíme, nejsme doma.


Vyhledat v textu

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286645