Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 19.7.2018

Hlášení MR 19.7.2018Provozovatel občerstvení a italské pizzerie na hřišti ve Vrbátkách vás v pátek 20. července srdečně zve na posezení s cimbálovou muzikou Hora z Uherského Hradiště. Těšit se můžete na bílé, červené a růžové vínečko rozlévané obsluhou v krojích. Připraven je i Zubr Grand, točená zmrzlina a klobásy z udírny. Začátek je v 17:30 hodin a vstupné je 100,- Kč.

V sobotu 21. července projedou naší obcí historická vozidla a motocykly – veteráni vyrobené do roku 1939. Trasa soutěžní jízdy je vedena z Olomouce přes Nedvězí a Dubany na Blatec – okolo zbrojnice k železničnímu přejezdu a dále na Charváty a do Tovačova. Průjezd naší obcí je očekáván mezi 11:00 až 13:00 hodinou. Přijďte se podívat, automobiloví a motocykloví krasavci s dobovými osádkami stojí za shlédnutí.     


Vyhledat v textu

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav

Dotace Olomoucký Kraj

Návštěvnost stránek

284240