Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 18.7.2017

Hlášení MR 18.7.2017Pálenice Charváty oznamuje, že od 17. července letošního roku zahajuje sezónu pálení. Objednávky přijímá na telefonním čísle 737 832 195 nebo 585 961 260.

 

Zítra ve středu 19. července v době od 10:50 do 11:00 hodin bude v naší obci prodávat pojízdná prodejna kvalitní krmiva pro psy, kočky, a hospodářská zvířata od české společnosti BOCUS. Dále bude vykupovat králičí kůže za průměrnou cenu 70,- Kč/kg. Prodej v naší obci se bude konat pravidelně jednou za měsíc ve stejný den a čas na stanovišti u Obecního domu.

 

Drůbežárna Prace bude v pátek 21. července ve 14:15 hodin prodávat u obecního úřadu:

kuřice všech barev – 170,- Kč/ks, chovné kohouty a roční slepice – 80,- Kč/ks, dále káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Jako obvykle bude vykupovat králičí kožky, cena je 5,- Kč/ks.

 

Lékař v Dubu nad Moravou oznamuje, že pro dovolenou od pondělí 24. července do pátku 11. srpna se  bude ordinovat pouze v úterý a čtvrtek dopoledne a to od 7:30-12:00 hodin, ostatní dny ve Slavoníně. Zastupující MUDr. Novák - telefonní číslo 585 413 338.

 

Obecní úřad v Blatci bude pro dovolenou od pondělí 24. července do pátku 28. července uzavřen. Případné mimořádné události bude řešit starosta SDH pan Mojmír Dostál, telefonní číslo 731 452 080.

 

A nakonec zprávy z hasičských soutěží.

Ženské družstvo SDH Blatec se zúčastnilo několika soutěží v olomouckém okrese. V Haňovicích se jim moc nedařilo, umístily se v druhé polovině startovního pole, celkově na 16. místě. Poté se zúčastnily noční soutěže v Kožušanech, kde se umístily první polovině na 9. místě. Z další soutěže v Moravičanech si pak dovezly pohár za 3. místo.

Ženám se podařilo zapojit do soutěží i naše mužské hasiče. Po krátkém společném tréninku vyjeli na svou první soutěž do Kožušan, kde si však nervozita vybrala svou daň. Pokus se jim nepodařilo dokončit a tak skončili na děleném posledním místě. Jejich druhá soutěž byla v Moravičanech, kde se jim pokus vydařil a bylo z toho 3. místo a první pohár.

SDH Blatec tak odjel z Moravičan se dvěma poháry za třetí místo. Všem zúčastněným k jejich úspěchům blahopřejeme.


Vyhledat v textu

17. 6. Adolf

Zítra: Milan

Dotace Olomoucký Kraj

Návštěvnost stránek

282492