Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 15.5.2017

Hlášení MR 15.5.2017Počínaje zítřkem začnou v naší obci pochůzky projektanta kanalizace k jednotlivých domům na zjištění polohy a umístění septiků nebo žup. Po konzultaci s vlastníky nemovitostí bude pak navrženo nejoptimálnější vedení každé kanalizační přípojky a to pak zakresleno do připravované projektové dokumentace. Nebude-li vlastník domu přítomen – například pro pracovní povinnosti – dostaví se projektant v čase, který určí vlastník domu prostřednictvím souseda nebo obecního úřadu. Projektant se bude v naší obci spolu s pracovníkem obce pohybovat nejméně 10 až 14 dnů, takže času k provedení návštěv je dostatek.

 

Blatecká kopaná

Rio de Blatec v dalším kole soutěže malé kopané remizovalo s oddílem Krčmaň 2:2. Branky domácích dali František Zaorálek a Zdeněk Brzobohatý.

Muži TJ Blatec prohráli ve 22. kole mistrovské soutěže s týmem Újezd u Uničova 1:3. Branku domácích vstřelil Jiří Hes. Příští 23. kolo se hraje v neděli na hřišti Šternberku B od 17:00 hodin.


Vyhledat v textu

14. 12. Lýdie

Zítra: Radana

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1223
b) rodina
  
 706
c) láska
  
 546
d) společenské postavení a kariéra
  
 1614
e) peníze
  
 503
f) náboženství
  
 550

Návštěvnost stránek

272811