Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 15.5.2017

Hlášení MR 15.5.2017Počínaje zítřkem začnou v naší obci pochůzky projektanta kanalizace k jednotlivých domům na zjištění polohy a umístění septiků nebo žup. Po konzultaci s vlastníky nemovitostí bude pak navrženo nejoptimálnější vedení každé kanalizační přípojky a to pak zakresleno do připravované projektové dokumentace. Nebude-li vlastník domu přítomen – například pro pracovní povinnosti – dostaví se projektant v čase, který určí vlastník domu prostřednictvím souseda nebo obecního úřadu. Projektant se bude v naší obci spolu s pracovníkem obce pohybovat nejméně 10 až 14 dnů, takže času k provedení návštěv je dostatek.

 

Blatecká kopaná

Rio de Blatec v dalším kole soutěže malé kopané remizovalo s oddílem Krčmaň 2:2. Branky domácích dali František Zaorálek a Zdeněk Brzobohatý.

Muži TJ Blatec prohráli ve 22. kole mistrovské soutěže s týmem Újezd u Uničova 1:3. Branku domácích vstřelil Jiří Hes. Příští 23. kolo se hraje v neděli na hřišti Šternberku B od 17:00 hodin.


Vyhledat v textu

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav

Dotace Olomoucký Kraj

Návštěvnost stránek

284240