Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 15.1.2018

Hlášení MR 15.1.2018Provozovatel dráhy - Správa železniční dopravní cesty, s.o. vyhlásil na trati č. 301 Olomouc - Nezamyslice ve dnech 16. a 17. ledna 2018, vždy od 8:00 hod. do 14:00 hod výluku traťové koleje v úseku Prostějov hl.n. - Nezamyslice.
Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením:

Všechny vlaky kategorie R budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc hl.n. – Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně. Vlaky kategorie Os pouze v úseku Prostějov hl.n. – Nezamyslice a opačně.

Všechny vlaky kategorie R jsou souběžně vedeny odklonem přes Přerov.
Cestující při jízdě odklonem nedoplácí rozdíl jízdného.                                                         
Z důvodu odlišné jízdní doby bude po dobu výluky platit odlišný výlukový jízdní řád náhradní autobusové dopravy, který bude vyvěšen v dotčených stanicích a zastávkách a v obecní vývěsce u obchodu.                                                                                                    S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u skupinových přeprav cestujících (školní výlety, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu alespoň 72 hodin před plánovaným odjezdem, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na Kontaktním centru Českých drah, a. s. – tel.: 221 111 122, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytnou bližší informace o organizaci dopravy po dobu výluky. Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na našich stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu.
České dráhy, a. s. se všem cestujícím omlouvají za komplikace způsobené výlukou a děkují za pochopení.

 

Hospůdka „ U Huberta“ v Charvátech přijme brigádnici na víkendovou výpomoc. Informace na telefonním čísle 723 718 849 nebo přímo v hospůdce.

 


Vyhledat v textu

22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

288008