Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 13.4.2017

Hlášení MR 13.4.2017Zítra, sobotu 14. dubna, provedou v naší obci dobrovolní hasiči sběr kovového odpadu, jehož svoz započne po 13:00 hodině. Nepotřebný kovový šrot ukládejte před domy až během sobotního dopoledne, aby nedocházelo k jeho zcizování. Objemné nebo těžké kusy vám hasiči na požádání pomohou vynést.

 

V pondělí, 16. dubna, se koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání Zastupitelstva obce Blatec. Zahájení je v 19:00 hodin a program zasedání je uveden na úřední desce a na webových stránkách obce.


Ve středu, 18. dubna, bude před obecním úřadem prodávat drůbežárna Prace kuřice, kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, housata a husokačeny. Jako obvykle bude nabízet krmivo pro drůbež a králíky a bude vykupovat králičí kožky.

 

Přehled blatecké kopané:

Rio de Blatec ve středečním 3. kole soutěže podlehlo celku FC Holice 3:6. Za blatecké stříleli branky Roman Kaiser, Milan Giesel a František Zaorálek.

Naši muži odehrají zápas 3. kola jarní části mistrovské soutěže v neděli 15. dubna na hřišti Sokola Újezd, kde bude utkání zahájeno v 15:30 hodin.


Vyhledat v textu

23. 8. Sandra

Zítra: Bartoloměj

Dotace Olomoucký Kraj

Návštěvnost stránek

285571