Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 11.6.2018

Hlášení MR 11.6.2018Tělovýchovná jednota Sokol Charváty pořádá v soboru 16. června parkurové závody v prostoru vedle areálu Zemědělského družstva Drahlov. Zahájení je v 10:00 hodin. Občerstvení pro návštěvníky je zajištěno – nabízeny budou mimo jiné pečené makrely, kabanos a točené pivo. Nebude chybět ani vožení dětí na koních. K návštěvě srdečně zvou pořadatelé.

 

Obec Blatec a Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Blatec zvou spoluobčany na společný výlet do Velkých Losin, který se uskuteční v neděli 17. června. Odjíždí se v 8:14 z nádraží v Blatci, příjezd do Velkých Losin je v 9:46. Navštívit lze podle zájmu ruční papírnu, zámek, lázeňský areál či termální bazény. Podrobnější informace získáte na plakátcích ve vývěsce u obchodu. Případný zájem nahlaste na obecní úřad paní Zaorálkové, pro dotazy k programu kontaktujte paní Bednářovou na telefonním čísle 604 541 151.

 

Výsledky víkendové kopané:

Rio de Blatec porazilo v 11. kole malé kopané oddíl Kaprodom vysoko 19:1. Po pěti brankách dali František Hladčík a František Zaorálek, po třech brankách Roman Kaiser a Zdenek Brzobohatý, dvě branky vsítil Milan Kelnar a jednu přidal Stanislav Bareš.

Muži v předposledním 11. kolem jarní části mistrovské soutěže porazili Sigmu Lutín 3:1. Za blatecké dali branky Jan Teichman a Jiří Hes a třetí gól byl vlastní.


Vyhledat v textu

22. 9. Darina

Zítra: Berta

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286757