Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 10.9.2018

Hlášení MR 10.9.2018V sobotu 15. září se v Grygově koná Sportovní den mikroregionu Království. Soutěžit se bude v následujících disciplínách: volejbal, nohejbal, malá kopaná, tenis a stolní tenis. Prezence účastníků proběhne od 8:00 do 9:00 hodin na příslušných sportovištích. Všichni sportovci musí být starší 15 let a počty a jmenovité složení družstev je nutné nahlásit nejpozději do středy 12. září na e-mailovou adresu starosta@grygov.cz. Propozice jednotlivých soutěží jsou uvedeny na webových stránkách obce Blatec a ve vývěsní skříňce u obchodu Hruška.

 

V úterý 2. a ve středu 3. října budou pracovníci KOMINICTVÍ Olomouc provádět v naší obci kontroly a čištění komínů na pevná i plynná paliva a periodické roční kontroly. Zájemci o tyto práce se mohou telefonicky nebo e-mailem objednat do pořadníku na zdejším obecním úřadě.

 

V sobotu 6. října se v poutním chrámu v Dubu nad Moravou uskuteční koncert skupiny JAVORY beat s Hanou a Petrem Ulrychovými. Zahájení je v 18:00 hodin a vstupné činí 150,- Kč. Obec Blatec získala k prodeji 20 ks vstupenek, které jsou k dispozici od dnešního dne na zdejším obecním úřadě.

 

Minulou sobotu vyhráli naši muži zápas 6. kola soutěže kopané II. třídy podzimní části v Přáslavicích 0:1. Branku blateckých vstřelil Jiří Hes. V dalším zápase 7. kola soutěže, které se koná v sobotu 15. září od 15:30 hodin, se muži TJ Blatec střetnou na domácím hřišti se Sokolem Náklo.

 

Obec Charváty přijme do hlavního pracovního poměru obsluhu pálenice a pracovníka údržby veřejné zeleně.

Je požadován: řidičský průkaz skupiny B, časová flexibilita a základy práce s počítačem.

Nástup je možný ihned. Žádost o zaměstnání společně se životopisem doručte, prosím, na OÚ Charváty osobně nebo prostřednictvím e-mailu, obec@charvaty.cz a to do pondělí 17. září t.r.

 

V sobotu 15. a v neděli 16. září se v sousední obci Kožušany – Tážaly uskuteční obecní oslavy devítistého čtyřicátého výročí od první písemné zmínky o obci Tážaly, oslavy sta let od založení republiky, dále 75. výročí založení SDH, 75. výročí založení Spolku chovatelů a 65. výročí otevření Kulturního domu v Tážalech. Bohatý výčet jednotlivých částí programu oslav těchto výročí, který bude zahájen v sobotu v 9:00 hodin u KD v Tážalech, je umístěn ve vývěsní skříňce u obchodu Hruška a na webových stránkách obce Blatec. K účasti vás co nejsrdečněji zve obec Kožušany – Tážaly.


Vyhledat v textu

21. 2. Lenka

Zítra: Petr

VE FOTOGALERII:

Vítání občánků 2018

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1275
b) rodina
  
 733
c) láska
  
 558
d) společenské postavení a kariéra
  
 1635
e) peníze
  
 518
f) náboženství
  
 570

Návštěvnost stránek

276403