Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení 26.6.2017

Hlášení 26.6.2017Zemědělské družstvo Dub nad Moravou bude v pátek 30. června naposledy prodávat a šrotovat obilí. Další prodej a šrotování se uskuteční až v září tohoto roku.

 

Z hasičského sportu:

V pátek 9. června si na Hasičských slavnostech v Litoměřicích převzala republikové ocenění za třetí místo v literární soutěži Vendula Dostálová. Blahopřejeme k úspěchu.

V neděli 11. června se naše dorostenky zúčastnily krajského kola dorostu v požárním sportu v Bludově. Dorostenecká soutěž se skládala z disciplín: štafetový překážkový běh na 4 x 100 metrů, běh pro jednotlivce na 100 metrů s překážkami, test z požární ochrany a zdravovědy a požární útok. Pro splnění pravidel musel být tým doplněn o 3 členky z SDH Dub nad Moravou. Pod vedením Evy Sahligerové a Mojmíra Dostála soutěžil náš tým ve složení: Kateřina Skládalová, Jitka Hrabalová, Vendula Dostálová, Dominika Švecová a Kateřina Mičková. Po vyčerpávajících bojích se naše dorostenky v krajské soutěži umístily na velmi pěkném druhém místě.

Všem dorostenkám k jejich úspěchu vřele gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci SDH Blatec a okresu Olomouc v krajské soutěži.

 

Bylo nalezeno bílošedé kotě s černým ocáskem. Komu se zaběhlo, může se o ně přihlásit u Smítalů na čísle popisném 1.

 

TJ Sokol Drahlov pořádá v sobotu 1. července parkurové závody v areálu vedle Zemědělského družstva Drahlov. Zahájení je v 10:00 hodin. V programu mimo jiné vystoupí břišní tanečnice Jahanara group a přichystáno je i vození dětí na koních. Bohaté občerstvení je zajištěno a k účasti srdečně zvou pořadatelé.


Vyhledat v textu

14. 12. Lýdie

Zítra: Radana

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1224
b) rodina
  
 706
c) láska
  
 546
d) společenské postavení a kariéra
  
 1614
e) peníze
  
 503
f) náboženství
  
 550

Návštěvnost stránek

272825