Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení 22.6.2017

Hlášení 22.6.2017Drůbežárna Prace bude zítra, v pátek 23. června, ve 14:15 hodin prodávat u obecního úřadu:

kuřice všech barev – cena za 1 ks je 170,- Kč,

chovné kohouty a roční slepice – cena za 1 ks je 80,- Kč,

dále káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky a vitaminové doplňky. Jako obvykle bude vykupovat králičí kožky – cena za 1 ks je 5,- Kč.

 

V sobotu 24. června proběhne v naší obci svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Tentokrát budou kontejnery na oba druhy odpadů přistaveny na obvyklé místo k Obecnímu domu ve stejnou dobu a to v 8:00 hodin.

Sběr bude ukončen v 10:00 hodin a poté budou kontejnery přemístěny na Kocandu, kde sběr odpadů bude ukončen v 10:30 hodin.

Do velkoobjemového odpadu patří zejména rozměrné plasty, starý nábytek, rozměrná skla, autoskla, okna, pneumatiky a podobně. Nepatří sem stavební suť a všechny druhy zemin.

Do nebezpečného odpadu jsou zahrnuty staré elektrické spotřebiče všeho druhu včetně zdrojů světla, staré baterie všech velikostí, dále neupotřebené nátěrové hmoty, plechové obaly od barev, chemikálie v obalech, staré léky a podobně. Nepatří sem odpad organického původu z domácností. Při odkládání odpadů dbejte prosím pokynů pracovníků svozové služby i pracovníka obce.


Vyhledat v textu

21. 9. Matouš

Zítra: Darina

Olomoucký kraj finančně podpořil nákup vybavení pro JSDH Blatec

Návštěvnost stránek

286722