Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Atletická olympiáda mikroregionu Království

Atletická olympiáda mikroregionu KrálovstvíVe čtvrtek 8. června 2017 se konala ve sportovním areálu Základní školy ve Velkém Týnci „Atletická olympiáda mikroregionu Království“ pro žáky 1. stupně základních škol. Tohoto sportovního klání se zúčastnili i naši žáci se svými učiteli. Za blateckou základní školu úspěšně bodovala Anetka Zaorálková, která získala tři bronzové medaile (hod kriketovým míčkem, skok daleký a sprint na 50 m) a jednu zlatou medaili (vytrvalostní běh). Bojovali i všichni další naši žáci, žádný z nich nevzdal a každý čestně svůj závod dokončil za povzbuzování svých kamarádů i učitelského doprovodu. Za reprezentaci obce, účast školy i za umístění v soutěžích všem srdečně blahopřejeme.

Anetka Zaorálková.jpg


Vyhledat v textu

24. 5. Jana

Zítra: Viola

VE FOTOGALERII:

Vítání občánků 2018

Návštěvnost stránek

281346