Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Atletická olympiáda mikroregionu Království

Atletická olympiáda mikroregionu KrálovstvíVe čtvrtek 8. června 2017 se konala ve sportovním areálu Základní školy ve Velkém Týnci „Atletická olympiáda mikroregionu Království“ pro žáky 1. stupně základních škol. Tohoto sportovního klání se zúčastnili i naši žáci se svými učiteli. Za blateckou základní školu úspěšně bodovala Anetka Zaorálková, která získala tři bronzové medaile (hod kriketovým míčkem, skok daleký a sprint na 50 m) a jednu zlatou medaili (vytrvalostní běh). Bojovali i všichni další naši žáci, žádný z nich nevzdal a každý čestně svůj závod dokončil za povzbuzování svých kamarádů i učitelského doprovodu. Za reprezentaci obce, účast školy i za umístění v soutěžích všem srdečně blahopřejeme.

Anetka Zaorálková.jpg


Vyhledat v textu

22. 8. Bohuslav

Zítra: Sandra

VE FOTOGALERII:

Stavění máje 2017 a naše čarodějnice.

Ohodnoťte, čeho si ve svém životě nejvíce ceníte?
a) přátelství
  
 1115
b) rodina
  
 651
c) láska
  
 507
d) společenské postavení a kariéra
  
 1472
e) peníze
  
 472
f) náboženství
  
 510

Návštěvnost stránek

265720