Drobečková navigace

Obec Blatec > Aktuality > Hlášení MR 10.5.2017

Hlášení MR 10.5.2017

Nabídka prodeje

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 11. května ve 14:15  hodin prodávat před obecním úřadem:

kuřice všech barev                             cena 170,- Kč/ks,

chovné kohouty, roční slepice           cena 80,- Kč/ks,

dále káčata, housata, husokačeny, krůty a brojlerová kuřata. Nabízet bude i krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky.

Společnost bude současně vykupovat králičí kožky, cena je 5,- Kč/ks.

Zprávy z požárního sportu

V sobotu 29. dubna se v Kožušanech za tratí uskutečnilo okrskové kolo v požárním sportu „Okrsku Dub nad Moravou“. Soutěže se zúčastnilo 8 mužských a 4 ženské kolektivy. Naši hasiči se umístili na čtvrtém místě ve složení: Adam Prokeš, Marek Kowalczuk, Martin Vrána, Petr Kovář, Petr Psota, Viktor Dušek a Jindřich Hrbáček. Gratulujeme.

Hasičky „Blatecké modelky“ získaly pohár za druhé místo, které je zatím jejich nejlepší umístění. Modelky běžely ve složení: Sahligerová Eva, Skládalová Kateřina, Dostálová Vendula, Dostálová Monika, Hrabalová Jitka, Přindišová Kateřina a Švecová Dominika. Naše hasičky tak postoupily do okresního kola, které se uskuteční v Olomouci v neděli 4. června na stadionu Lokomotivy.

V sobotu 6. května se naše hasičky zúčastnily v Ludéřově soutěže o pohár sv. Floriána. I v této soutěži se jim dařilo. Z deseti ženských kolektivů skončily na krásném třetím místě a opět si dovezly domů pohár.

Všem našim hasičkám i hasičům k umístění v soutěžích blahopřejeme.

Výsledky kopané

Muži TJ Blatec odehráli minulou sobotu zápas 21. kola mistrovské soutěže v Chomoutově, kde s domácími prohráli 2:1. Za Blatec dal čestný gól z penalty František Zaorálek. Další – 22. kolo soutěže se hraje doma a naši fotbalisté budou v sobotu 13. května hostit muže z Újezdu. Zahájení zápasu je v 16:30 hodin.

Oddíl malé kopané Tichej koutek hostil v minulém týdnu Rio de Blatec. Naši byli na půdě soupeře úspěšnější a zápas vyhráli 4:9. Za Blatec 3x skóroval Roman Kaiser, 2x František Zaorálek a Zdeněk Brzobohatý a po jedné brance přidali František Hladčík a Stanislav Bareš.